Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Предложения

Uksed+

Puituksed – täispuidust kvaliteetsed uksed meilt

Meie valmistatud puituksed võivad olla nii männi-, saare- kui ka tammepuust valmistatud pakkudes seeläbi teile laia tootevalikud. Sobivad siseuksed või välisuksed võivad olla nii soojustusega või soojustuseta, et tagada teile vajalikud kasutustingimused.Kõik uksed saab vastavalt teie soovidele viimistleda kas laki või peitsiga. Lisaks katame kõik välisuksed kahekordse ilmastikukindla lakiga, et tagada uste pikaajaline hea väljanägemine. Aitame teid nii tellimuse kui ka paigaldusega.

Itaalia Uksed

Itaalia uksed

Oleme ennast üle 10 aasta tõestanud usaldusväärse partnerina paljudes kodudes ilu, mugavuse ja hubasuse loomisel. Oleme Itaalia suurimate uksevabrikute BARAUSSE, DIERRE ja LUALDI ametlik esindaja. Meie partnerid on välis- ja siseuste tootjad Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Saksamaalt. Meie ostjateks on eraisikud ja ehitusettevõtted Balti riikidest, Soomest, Rootsist ja Norrast. Eestis on meie ettevõttel kaks esindussalongi brändinime all UKSED+, üks Tallinnas, teine Pärnus.

Galerii

Контакт

+372 6506 1160 +372 443 1518
info@mexinbaltic.eu
www.mexin.ee

Tallinn Sõpruse pst. 145 / Pärnu Lao 12 boks 5

Similar Stands

Look more Expo Halls

Недвижимость

Если Вы ищете новый дом или желаете продать уже имеющийся, здесь Вы найдете самую полезную информацию о новых проектах и фирмах, занимающихся недвижимостью.

Войти
Стильный дом

В этом зале Вас ждет обзор новых материалов, идеи для украшения и оформления дома, экспозицию текстильных новинок, осветительных приборов и мебели от производителя, а также советы по уборке, повторному использованию...

Войти
Умные решения

Если Вы хотите вести домашнее хозяйство наиболее экономно, предлагаем Вам посетить именно этот зал, в котором Вы найдете много идей для бережного расхода энергии и отопления, новинки систем связи и охраны, а также...

Войти
Дом и строительство

Если Вы задумываетесь о проектировании, планировании, постройке, ремонте или реновации дома, квартиры или дачи, или же нуждаетесь в помощи с уходом за недвижимостью, то здесь Вы найдете подходящие предприятия.

Войти

РЕКОМЕНДУЕМ

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.