Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Pavasara krāsas Japānā 2016
Expresstours - Special Offers

TOKIJĀ – KAMAKURA-YOKOHAMA - NIKKO – FUDZIJAMA
7 dienas /6 naktis

Tūres datumi
(ielidošanas diena Tokijā — izlidošanas diena no Tokijas)

27 Marta 2016 – 02 Aprīlim 2016
03 Aprīļa 2016 – 09 Aprīlim 2016

>>>DOWNLOAD ORIGINAL FILE<<<

1- diena

Ielidošana Tokija Narita lidostā. Tikšanās ar krieviski runājošo gidu lidostas ielidošanas zālē (Terminal #1, North Wing) laika periodā no 10:30 līdz 12:00. Grupas savākšana. Grupas transportēšana uz viesnīcu Tokijā (laiks ceļā aptuveni 90 minūtes). Reģistrācija viesnīcā. Brīvais laiks līdz chek-in (pēc plkst. 15.00). Izvietošana. Atpūta.
Ar ielidošanu jebkura citā laikā un reisu, transportēšana no Narita lidostas uz viesnīcu notiek BEZ PIEMAKSAS.
Laika mašīna Tokijā - vakara ekskursija uz futūristisko mākslīgo Odaibo salu Tokijas līcī pa krāšņo varavīksnes tiltu. Tieši šeit tiks izvērsīsies jauno sportisku objektu celtniecība Tokijas vasaras Olimpiādei 2020 gadā. Piekrastē galvaspilsētas viesus sveicina Brīvības Statuja, pie kuras visi vēlas nobildēties ar augstceltnēm fonā, kuri ierāmē Tokijas līci. Paši japāņi brauc uz Odaibo salu paelpot jūras gaisu un atpūsties, tūristi skatīties uz debesskrāpjiem un ielūkoties 22 gs. dzīvē.
Leģendas par Edo kompleksa apmeklējums ar termiskiem avotiem. Kompleksā ir pārbūvēts Edo kvartāls, tā līdz 19 gs. vidus tika saukta Tokija. Edo ieliņās var nopirkt suvenīrus, nobildēties ar nindzja. Pirms iemērkt termiskajā avotā par papildus maksu var veikt šiacu masāžu un citas kosmētiskas procedūras.
Japāņu virtuves vakariņas kompleksa. Jūs varēsiet izvēlēties jebkuru no senas Japāņu virtuves mielastiem, ka arī klasisko suši . Ar mūsdienām šo virtuvi saista vairākas šķirnes Japāņu alus.
Tiem, kurus interesē iespēja var izvēlēties ēdienus no leģendārās zivju "Fugu" - restorāns ir īpaša licence. (Piemaksa no 40 USD , ir nepieciešama iepriekšējā rezervācija ).


2- diena

Brokastis viesnīca.
Apskates ekskursija pa Tokijas pilsētu.
Pusdienas ekskursijas laikā.
Izrāde no nākotnes vēstneša — robota- humanoīda Asimo.
Modernais Sindzjuku rajons, kur Japāna startēja augstceltņu ēku būvniecība. Tagad šī vieta tiek saukta par Otro Tokijas centru un šeit atrodas viens no galvāniem simboliem Japānas galvaspilsētā. No 205 m augsta skatu laukuma Tokijas administratīvas ēkas ir redzama visa pilsēta, skaidrā laikā Fudzijamas kalna virsotne.Debesskrāpis kokona forma CocoonTower 204 m augsts, 2008.g. kļuva par uzvarētāju starptautiskajā planētas oriģinālāko augstceltņu konkursā, kurš tiek rīkots kopš 2000.g.
Sintoinas svētule Meidzi dzingu, veltīta mūsdienas Japānas dibinātājam, Imperatoram Pretī templim – sportiskais komplekss, pēc savas formas atgādina apvienojumu “lidojošo šķīvi” ar sintoinas svētuli ar tas jumtu.
Omotesando rajonā atrodas viens no labākajiem Tokijas suvenīri veikaliem Oriental Bazar, ir slavens ar plašu jukata (viegls vasaras kimono) izvēli, nacionāliem traukiem, mājas precēm Japānas stilā. Omotesando tiek saukta par arhitektūras muzeju zem klājam debesīm, jo šeit ir visplašākais pasaules dižāko arhitektu darinājumi. Imperatora pils teritorijā aug vairāk ka 2000 japāņu Macu priedes, kas Japānā ir ilgmūžības simbols. Divkāršais arku akmens tilts Nidzjubasi, savu nosaukumu dabūja pateicoties savam ainaviskam atspulgam tīrajos pils kanālu ūdeņos.
Centrālais Gindza kvartāls tiek saukts par galveno Tokijas skatlogu un šeit var izjust galvenā tirdzniecības centra atmosfēru visa pasaulē.
Pērļu galerija Mikimoto.
Transportēšana atpakaļ uz viesnīcu.


3- diena

Brokastis viesnīca.
Brīvā diena.


4- diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krieviski runājošo gidu pie reģistratūras viesnīcā.
Ekskursija pie Fudzijamas.
Pusdienas ekskursijas laikā, vietēja virtuve, kur visi ēdieni ir pagatavoti uz tīrajiem avotu ūdeņiem ar kuriem ir slavena Fudzijamas kalna pakāja apkaime.
Pacelšanas ar autobusu līdz 5 stacijai svēta Fudzi kalna (apmēram 40 minūtes, pacelšanas notiek pie labvēlīgiem laika un ceļa apstākļiem).
Fudzi kalna pakāja izvietots samuraju māju “minka” ansamblis, kur var iepazīties ar viduslaiku Japānas iedzīvotāju saimniecību.
Kavaguti ezera apmeklējums.
Salona "Anmens dārzs" apmeklējums, kur ir izlikti mākslas darbi un oriģināli amatniecības darbi no akmens ar Fudzijamas attēlu. Vīnu bezmaksas degustācija.
Vakarā
var apmeklēt tematisko restorānu ar robotiem. Robotu parāde, artistu dejas, šovs un vakariņas. Sakums 20:00. Papildus piemaksa no 160 USD , ir nepieciešama iepriekšējā rezervācijā un apmaksa. Cena iekļauts transfers ar Krievi runājošo gidu.


5- diena

Brokastis viesnīca.
Tikšanās ar krieviski runājošo gidu pie reģistratūras viesnīcā.
Grupas ekskursija uz Nikko.
Pusdienas
ekskursijas laika vietēja restorānā. Pusdienas ir nozīmīgas ne tikai ar savu vēsturi, bet arī ar ārstnieciskam īpašībām.
Triju Buddu zāle atrodas Rinnodzi templī, kur atrodas unikālā kompozīcija no trim trīsmetrīgam statujām – Amidas Budda, Labsirdības Dieviete Kannon ar ķēves galvu un tūkstot roku Kannon.
Klasiskas ainavas dārza Sjojoen, kas priecē acis visas četrās sezonās gadā.
Svētie staļļi ar pasaulē slaveno trīs gudro pērtiķu bareljefu, pozas izsaka: “neredzu ļauno, nedzirdu ļauno, neizsaku ļauno”. Dziedoša Hondzido pūķa templis. Galvenie vārti Jomejmon bagātīgi inkrustēti ar izsmalcinātu koka griezumu. Honden – ir svētules pamat zāle, kur atrada mieru triju Japānas varenu seguju dvēseles – Iejasu Tokugavas, hidejosi Tojotomi un Joritomo Minamoto.
Kas vēlās var pārvarēt 200 akmens pakāpienus un tikt līdz Iejasu apbedīšanas vietai.
Vakarā jūs varat apmeklēt oriģinālo Japāņu virtuvi, vakariņas noslēpumaina tematiskais restorāns «Nindza». Papildus piemaksa no 170 USD , ir nepieciešama iepriekšējā rezervācijā un apmaksa.
Transportēšana atpakaļ uz viesnīcu.


6- diena

Brokastis viesnīca.
Brīva diena. Ir iespējamā papildus grupas ekskursija uz Kamakuru. Ekskursija uz Kamakures pilsētu - Japānas senā galvaspilsēta, pilsēta daudzu tempļu un moderns kūrortiem par Klusā okeāna piekrastē.
Budistu dievietes templis - Hasedera Kannon Tempļa pamatne atrodas slavenā apzeltītā dievietes Kanno skulptūra . Tās augstums - 9,3 m, ir augstākā koka skulptūra Japānā. Saskaņā ar leģendu, tika izveidota 721 gadā. Vēl viens no tempļa krāšņumiem ir milzu zvans kas izveidots 1264 gadā. Mīlestības un skaistuma dieviete alā dievība budistu mūki, kas tagad ir tendence iegūt japāņu meitenes no visas valsts, lai būtu skaisti.
Great Buda (Daibutsu) - bronzas statuja Amida Buda augstumā 13.5 metri un tā sver aptuveni 94 tonnas. Uzcelta 1252g. statuja izturēja spēcīgu zemestrīci un postošo cunami. Statuja - caura, un apmeklētāji var doties iekšā un kāpt spirālveida kāpnes uz galvas statuja.
Samurai Sintoisms svētnīca Tsurugaoka Hatimangu veltīta dievība karotāji. Tilts ved uz templi mūžīgās dzīvības, izmet pāri lotosa dīķi.
Pastāv uzskats, ka, ja jūs varat kāpt un iet uz slidenas tilta, kad ielej spēcīgu plūsmu ūdens, neizmantojot rokas, gaida jūs ilgu mūžu. Abās ceļa, kas ved no tilta pusēs ir divi dīķi - par dzīvi un nāvi. Pie tempļa aleju šķērso 150 metru skrējienu.
Plats ceļš, kas ved no pludmales līdz templī tika uzcelta uz pasūtījumu Shogun Minamoto, kad viņš uzzināja, ka viņa sieva gaidīja bērnu. Šodien, šī iela saglabā titulu Wakame Oji - ielu Jaunais princis. Par šo avenue būvētas trīs milzīgu Torii vārtiem, un gar to stāda ķiršu koki, kas veido lielisku aleju.
Interesanti nozīmē ticību daudzām Sintoisms svētnīca Dzeniarai Benten. Tiek uzskatīts, ka, ja mazgāt naudas vietējā ūdens avota, tad dievi nodrošinās to, ka saturs somā vienmēr ir papildināts laikā. Viņi saka, ka pat tie, kuri nav par labāko banku Sintoisms dieviem, lai nodrošinātu, ka to maku nav tukša.
Komati ielā ar daudziem veikaliem un suvenīru rokdarbu preces.
Pār braucienā uz Yokohamu pa Bay Bridge gaisa tiltu garums 860 metri. Šis ir viens no garākajiem tiltiem pasaulē, no kuras piedāvā arī brīnišķīgs skats uz Tokyo lici. Dārza Sankei-en, kurš 1906. gadā izveidoja bagātīgu zīda komersantu Sankei Hara un šodien ir svarīgs piemineklis Japānas kultūru. Labiekārtotajā parkā uz milzīgo platību 180.000 kvadrātmetri, kas atrodas 16 arhitektūras struktūras, kas tika atvestas no dažādām Japānā.
Ziemā, parks ir dekorēts ar plūmju ziedu, pavasarī - ķiršu ziediem un acālijas, vasarā - īrisu un krizantēmu rudens zied un aizsvilties dažādas krāsas Momiji - Japānas kļavas.
Transfers ar krievu runājošo gidu uz autobusu Limuzin Buss uz viesnīcu Naritas pilsētā, patstāvības pārbrauciens uz viesnīcu.


7- diena

Brokastis viesnīcā.
Izrakstīšanas no viesnīcas ar mantām.
Patstāvīgs par brauciens uz Narita lidostu no viesnīcas ar bezmaksas autobusu šattl-bas (10 min.).
Ceļš mājas


TIKAI MŪSU UNIKĀLAJĀ TŪRĒ:

- 4 ekskursijas ar Krievu gidu
- 4 pusdienas un vakariņas – iepazīšanas ar Japāņu virtuvi
- samuraju māju Ansamblis
- Pacelšanas uz 5- Fudzijamas Staciju
- Zivju tirgus apskate - Tokio
- Japānas sakuras parki

Tūres cena 1 cilvēkam izvietojoties divvietīgajā numurā ar brokastīm

VIESNĪCĀ 3 *** - EUR 1680 ,00
Piemaksa par SGL+ABF – EUR 180.00

Tūres cena 1 cilvēkam izvietojoties divvietīgajā numurā ar brokastīm

VIESNĪCA 4 *** - EUR 2000,00
Piemaksa par SGL+ABF – EUR 450.00

Cenā iekļauts:

- Dzīvošana izvēlētas kategorijas viesnīcā ar brokastīm,
- Ekskursijas un transferi pēc programmas ar krieviski runājošo gidu,
- Transporta pakalpojumi,
- Visas ieejas biļetes, dzīvošanā viesnīca un ēdināšanā pēc programma.

Cenā nav iekļauts:

- Medicīniskā apdrošināšanā,
- Starptautiskais pārlidojums, cena sakot no 700.00 EUR no personas ar bagāžu ekonom klasē
- Vīza Latvijas nepilsoņiem
- Personīgie izdevumi

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.